ZoZo Home Separator
ZOZOHOME

INSPIRACJE

Cudzysłów dekoracyjny

Nasze wyroby wykonywane są przez naszych najlepszych rzemieślników z najwyższej jakości produktów. Nowa kolekcja ZoZo Home jest już dostępna w preorderze.

podpis-zuza
Anna Kamińska

Eleganckie etui na karty

Etui „Beżowy Aligator” z kolekcji ZoZo Home wykonany z najwyższej jakości skóry cielęcej produkowanej dla nas we Włoszech. Szyta w Polsce z największą dbałością o jakość wykonania oraz najmniejsze detale. Kolekcje akcesorii tworzyliśmy z myślą o Twojej wygodzie oraz funkcjonalności. Środek wykończony jest miękką i niezwykle wytrzymałą Alcantarą.

Torebka „Beżowy Aligator”

Szyta w Polsce z największą dbałością o jakość wykonania oraz najmniejsze detale. Kolekcje torebek tworzyliśmy z myślą o Twojej wygodzie oraz funkcjonalności, dlatego uchwyty są dłuższe niż standardowo by swobodnie nosić je na ramieniu. Dodatkowo ten model posiada długi, odpinany pasek nośny, przedłużony złotym modowym łańcuchem. Torebka zabezpieczona jest klapą, zdobioną ręcznie szlifowaną cyrkonią. Dla lepszej organizacji przestrzeni w środku torebka ma dodatkową pojemną kieszonkę na zamek. Środek wykończony jest miękką i niezwykle wytrzymałą Alcantarą. Torebka została dodatkowo wyposażona w stopki, dzięki czemu bezpiecznie można ją postawić na każdej powierzchni.

Eleganckie etui na laptopa

Etui z kolekcji ZoZo home wykonany z najwyższej jakości skóry cielęcej produkowanej dla nas we Włoszech. Szyta w Polsce z największą dbałością o jakość wykonania oraz najmniejsze detale. Kolekcje akcesorii tworzyliśmy z myślą o Twojej wygodzie oraz funkcjonalności. Środek wykończony jest miękką i niezwykle wytrzymałą Alcantarą.

ZoZo Home Separator
NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o promocjach